No nejsou to fešáci ? :)

mn

Zvu Vás na další pokračování podzimní série koncertů. Oproti původnímu předpokladu uspořádat všechny 3 koncerty v UFU jsme se společně s Pepou Malinou dohodli že tento koncert přesuneme do Murphys baru na Plhově. I tady je k dispozici kvalitní pitný režim, něco na zub a příjemný dřevěný interiér. Věříme proto že Vás to neodradí a přijdete si poslechnout fakt dobrý bluegrass. Pro Ty z Vás kteří nevíte „o čem to je“ kapela na svých stránkách uvádí toto:

Pražská skupina pohybující se na pomezí žánrů akustické hudby.V roce 2008 byla asociací EBMA oceněna jako „Evropská skupina roku“.V Čechách několikrát oceněná jako nejlepší instrumentální skupina. Monogram za dobu svého trvání pravidelně vystupuje na předních festivalech v České republice /Porta, Zahrada,Jamboree, Stodola Michala Tučného/ a v řadě dalších zemí  / v Dánsku, Švédsku, Španělsku, Itálii,Velké Británii, Francii, Holandsku/  a také  dvakrát  na prestižním festivalu IBMA v Nashville  USA. Členové skupiny spolupracovali, nebo spolupracují jak s domácími tak zahraničními umělci,/ Druhá Tráva,Bratři Nedvědi,Jiří Suchý, Daniel Hůlka,Jitka Molavcová, Bill Keith, Chris Jones,Slavek Hanzlík,Liz Mayer,Nugget a další/ .Poslední album „Hit The Road“ bylo natočeno v roce 2010.Za předchozí tři Monogram obdržel cenu „Album roku“. V repertoáru jsou skladby zejména z vlastní tvorby.

Původní sestavu obnovili a doplnili dva vynikající hráči , kytarista Jindra Vinkler který svoji BG kariéru započal v roce 2008 a k Monogramu přišel od skupiny BlueGate, a houslista Pepa Malina, o kterém už jsem toho na jiných místech napsal tolik, že nevím co dalšího bych ještě dodal, snad jen že „dobře nám tak“  :) Dalšími členy jsou mandolinista Zdeněk Jahoda, banjista Jaromír Jahoda a basista Pavel Lžičař.

Koncert začne v 19:30, vlezné bude 130,- v předprodeji (IC Kamenice 491420420) nebo s rezervací. Rezervovat lístek si můžete u mě na 604672252, nebo mailem na hudbajinak@hudbajinak.info. Bez rezervace na místě pak 150,-

Tak tedy, vzhůru na bluegrass :)

Těšíme se na Vás, Libor Fiedler, Pepa Malina a Monogram

Komentáře nejsou povoleny
30 Říj

Comments are closed.