Nečekal jsem že to bude tak rychlé, ale stalo se, díky Vám :) I odpolední koncert je vyprodán a to definitivně. Vstupenky už nejsou ani v předprodeji a ani rezervace už z kapacitních důvodů nemůžeme přijímat. Díky těm z Vás, kteří pomohli a přesunuli se z přeplněného večerního na „o něco méně“ přeplněný odpolední termín. Další přesuny už nejsou třeba. Dobrá zpráva je, že se s personálem podařilo domluvit že věšina stolů zůstane, tím pádem bude atmosféra víc „klubová“ a bude víc pohodlí, než při uspořádání židlí do řad. Díky a těšíme se.

Pepa a Libor

———————————————————————-

Přátelé a kamarádi,

zájem o koncert je zdá se opět výrazně větší než je kapacita klubu, proto jsme se s „Malinami“ dohodli, že i tentokrát uspořádáme další – odpolední vystoupení  od 16.00 hodin (kluci si přivstanou a přijedou do Náchoda dřív :D ). Kdo z Vás máte zájem a nestihnuli jste si včas rezervovat večerní vystoupení, napište mi, odpoledne to bude v pohodě. Tedy večer určitě taky, ale je hrozný „nátřesk“, už teď víme že musíme uspořádat židle do řad a vystěhovat stoly, a to nemluvím o místech na stání.

Tímto chci současně požádat Ty z Vás, kteří rezervaci už máte na večer a nevadilo by Vám přijít odpoledne, prosím napište mi, bude to určitě pro všechny pohodlnější.

Vstupenky na odpolední koncert jsou k dispozici také v předprodeji ICC Kamenice 491420420

Předem moc díky, těšíme se na Vás.
Libor Fiedler ml.

—————————————————————————

Přátelé a příznivci bratří Malinů, s potěšením Vám oznamuji, že společně s Pepou Malinou připravujeme další vystoupení MALINA BROTHERS v Náchodě Bělovsi v klubu UFO, a to v neděli 24.3.2013 . Začátek koncertů bude v 16 a v 19 hodin, otevřeno pro Vás bude od 15. a 18. hodin. Vstupné je 160,- Kč .  Sledujte aktuální informace i na facebooku . Těšíme se na Vás a kdo máte zájem akci nepropást, prosím posílejte rezervace mailem nebo telefonem na: Libor Fiedler ml. 604672252 nebo Pepa Malina 777052953.

http://www.hudbajinak.info/wp-content/uploads/2010/12/Malina_brothers.jpg

Nový WEB skupiny je tu !

Komentáře nejsou povoleny
6 Led

Comments are closed.