milí přátelé, kamarádi i Vy ostatní, Pepa Malina pro Vás připravil další hudební bonbónek, na který Vás opět srdečně zveme. Poučení vědí – Jimmy Bozeman už v Náchodě hrál (před 2 roky, to to letí) , a Vy ostatní se doufám nestanete nepoučitelnými :) a přijdete si poslechnout svěží pohodovou muziku servírovanou bandou líných prasátek. Oficiální „promo video“ si můžete pustit tady a ukázku z předloňského koncertu v UFU zase tady. Doplním organizační informaci a omluvu těm, kterým se v ODASu líbilo – protože nám paní vedoucí ODASu oznámila, že dostala na 2 měsíce předem slíbený termín lukrativnější zakázku (50 večeří) a jako náhradu nám nabídla termíny ve všední dny, rozhodli jsme se že se pokorně vrátíme do Sport klubu UFO, kde se většina minulých koncertů uskutečnila. Díky za pochopení.

Jimmy Bozeman & the Lazy Pigs

Sport klub UFO Racing Team , sobota 8.prosince v 19.00 hodin, Náchod Běloves

Vstupné 130,-Kč

Jimmy Bozeman

Americký písničkář, který má za sebou téměř třicetiletou hudební kariéru. Na cestě za hudbou procestoval spoustu míst – z Louisiany do Texasu a přes Mexiko až do Prahy, kde se v r. 1991 usadil. S kapelami The Lazy Pigs a Band of Jakeys natočil již sedm alb, na kterých hraje svůj nefalšovaný americký folk-hillbilly, honky tonk a country blues.
Poslední osmé s názvem “Old, new and in between” pokřtí 8. prosince v Náchodě Bělovsi ve Sport klubu UFO.
Doprovodnou skupinu tvoří zkušení čeští muzikanti, kteří za sebou mají spolupráci s interprety mnoha zvučných jmen, jako jsou Robert Křesťan a Druhá Tráva,  Pavel Bobek, Mike Marshall, Cop a další.

Jimmy Bozeman / kytara, zpěv
Pepa Malina / housle, whistles, zpěv
Svatka Štěpánková / kontrabas, zpěv
Tomáš Vokurka / snare drum
Zdeňek Jahoda / mandolína

KONTAKT:   Josef Malina,  tel.: +420 777/052 953

Předprodej vstupenek IC Kamenice Náchod tel.: 491 420 420 (od 5.11.2012)

————————————————————————————————————————

A opět doplním – do UFA se vejde ještě míň lidí než do ODASu a ani tam to není nafukovací. Tak neváhejte s rezervací, ať mi pak nebrečíte do telefonu :) Přijít můžete od 18.00 hodin, koncert bude s přestávkou 2×45 minut, tak bude dost času na potravu nejen pro uši :) . Případné rezervace můžete posílat mailem nebo telefonem na hudbajinak@hudbajinak.info nebo tel. 604 672 252.

Libor Fiedler ml.

————————————————————————————————————————

JIMMY BOZEMAN STORY

Jimmy Bozeman je zpěvák, kytarista a autor textů i hudby kterou už přes třicet let hraje. Pochází z malého města Lake Charles v Louisianě. V této oblasti se odpradávna střetávalo mnoho hudebních žánrů. Černošské (jižanské) blues, zideco, apalačský cajun irských přistěhovalců, country, hillbilly, western-swing a další. Hudba Jimmyho Bozemana je všemi těmito žánry výrazně ovlivněna. Jako mladý jinoch procestoval po „kerouackovsku“ velkou část Spojených Státu na motorce jen s kytarou na zádech.

Na svých cestách zažil nespočet dobrodružství, která jsou vetknuta do jeho textů. Na cestě přes středozápad havaroval na motorce, když se vyhýbal protijedoucímu automobilu. Díky indiánovi, který šel za několik minut náhodou kolem, se dostal do nemocnice, kde si několik dní poležel. S motocyklem už se dávno rozloučil. Po uzdravení zašel do vesnice poděkovat zmíněnému muži a zjistil, že mu indián motorku uschoval a dokonce opravil. Několik dní u něj pobyl a při odchodu mu stroj daroval.

Jimmy samozřejmě čerpá i ze světové literatury a umění. Za všechny např. jeho Van Gogh Blues, o malíři který si uříznul své vlastní ucho. Na počátku 90´let minulého století počal svou pouť z Louisiany, přes Texas a Mexiko až do Evropy. Na Krétě si vyzkoušel půlroční poustevnický život v jeskyni, ze které každý večer docházel do blízké vesnice, kde hrál v malé taverně pro turisty a tím si vydělával na živobytí.

Jeho další cesta vedla do Prahy, která na počátku 90´let skýtala možnost dobrého výdělku mnoha muzikantům přímo na ulici. Po příchodu do Česko-Slovenska se Jimmy brzy seznámil s muzikanty několika národností, s nimiž založil The Band of Jakeys. V tomto seskupení hráli několik let na Karlově Mostě, Staroměstském náměstí a v pražských klubech. V tomto období poznává svou nynější ženu, se kterou má dvě malé dcerky a stěhuje se do malé vesnice poblíž Berouna. Na konci 90´let se v pražském Red Hot and Blues, kde pravidelně koncertuje, seznamuje s několika českými muzikanty, kteří se stávají stálými členy a ve skupině The Lazy Pigs vystupují v sestavě:

Pepa Malina – housle, whistles, zpěv / Svatka Štěpánková – kontrabas, zpěv / Jimmy / Zdeněk Jahoda – mandolína / Tomáš Vokurka – snare drum

Tito vynikající muzikanti za sebou mají spolupráci s interprety mnoha zvučných jmen, jako jsou Robert Křesťan a Druhá Tráva, Ramblin Rex, Věra Martinová, Pavel Bobek, Mike Marshall, Cop a další a představují špičku tohoto žánru u nás.

V roce 2011 Jimmy s touto sestavou natočil již druhé album, převážně autorských písní „OLD, NEW AND IN BETWEEN“ z jehož názvu vyplývá, že obsahuje starší i nové skladby a také písně, které byly nějakou dobu u Jimmyho v šuplíku.  Jediné ambice tohoto alba jsou zaznamenat Jimmyho písně a přiblížit posluchačům pohodovou atmosféru koncertů. Proto bylo cd natočeno živě i se zpěvem, bez výraznějších oprav na nahrávce. O tom se ostatně může přesvědčit každý, kdo si novou desku koupí.

Jimmy Bozeman

Americký písničkář, který má za sebou téměř třicetiletou hudební kariéru. Na cestě za hudbou procestoval spoustu míst –z Louisiany do Texasu a přes Mexiko až do Prahy, kde se v r. 1991 usadil. S kapelami The Lazy Pigs a Band of Jakeys natočil již sedm alb, na kterých hraje svůj nefalšovaný americký folk-hillbilly, honky tonk a country blues.

Poslední osmé s názvem “Old, new and in between” pokřtí 8. prosince v náchodské restauraci Odas.

Doprovodnou skupinu tvoří zkušení čeští muzikanti, kteří za sebou mají spolupráci s interprety mnoha zvučných jmen, jako jsou Robert Křesťan a Druhá Tráva, Pavel Bobek, Mike Marshall, Cop a další.

Jimmy Bozeman / kytara, zpěv

Pepa Malina / housle, whistles, zpěv

Svatka Štěpánková / kontrabas, zpěv

Tomáš Vokurka / snare drum

Zdeňek Jahoda / mandolína

KONTAKT: Josef Malina, tel.: +420 777/052 953

Komentáře nejsou povoleny
30 Říj

Comments are closed.