Loňský koncert se líbil – mrkněte do galerie – a proto se Láďa Exner rozhodl pozvat Blue Effekty i letos. Protože ale muzikanti z Blue Effectu jsou „na roztrhání“ a v jediném termínu, který se nám podařilo domluvit, hrají ještě jinde, tak letos bude postup opačný. Nejprve zahraje předkapela Pap’n’dekl. Začátek bude v 19.30, BE vystoupí podle možností, až dorazí (odhadem kolem 22 hodiny).

Kapela Pap’n’dekl je převážně místní, hraje vlastní tvorbu – bluesrock – a jsou fakt dobří, byl jsem si je poslechnout tak to můžu zodpovědně prohlásit :D .

Hrají v obsazení:

  • Zpěv + Kytara – JAN HUDÁK
  • Sólová kytara – LUKÁŠ JANKO (kapelník)
  • Doprovodná kytara – ROMAN PLAVEC
  • Basová kytara – JAKUB VALTAR
  • Bicí – TOMÁŠ NÝVLT

Další informace o kapele najdete na Bandzone:  http://bandzone.cz/papndekl?at=info nebo na facebooku: http://www.facebook.com/pages/Papndekl/164299786952973

Ceny jsou na místě 280,- Kč, v předprodeji 250,- Kč, děti a držitelé ZTP 140,- Kč. Majitelé klubové karty mohou navíc u vstupu uplatnit slevu ve výši dalších 30,- Kč (formou slevy na konzumaci). Jak je už dobrým zvykem, v areálu se bude točit pivo a na rožni otáčet nějaká dobrota a jedna porce bude ke každé vstupence zdarma.

Vstupenky můžete prozatím rezervovat u mě na tel 604672252 nebo emailem hudbajinak@hudbajinak.info nebo libor.fiedler@tiscali.cz , později budou k dispozici i v předprodeji (při  rezervaci platí cena za vstupenku jako v předprodeji).

Sport klub UFO RACING TEAM najdete zde, GPS: 50°25’42″ N, 16°11’34″ E.  Na místo se dostanete od hypermarketu Albert (původně Hypernova) v Náchodě Bělovsi, rovně přes hlavní silnici, a pak stále rovně směrem k Polo nábytku, klub je po pravé straně - viz mapka

Libor Fiedler ml.

Mediální partner akce

Komentáře nejsou povoleny
1 Kvě

Comments are closed.